//Бориспільський район: рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки на водних об’єктах

2021-07-26T16:19:55+00:00 26 Липня 2021|

Бориспільське районне управління ДСНС нагадує, що у період літнього відпочинку біля водойм не варто забувати про високі ризики, як для дітей, так і для дорослих. Задля профілактики уникнення надзвичайних ситуацій рятувальниками вкотре було проведено роз’яснювальну роботу біля водойм.

Так, 18 липня та 25 липня рятувальники Бориспільського районного управління провели роз’яснювальну роботу по місцях відпочинку біля водойм м. Переяслав і на стихійних місцях відпочинку на воді Яготинської міської територіальної громади.

Протягом заходу рятувальники наголошували на дотриманні правил безпеки на водних об’єктах у літній період та нагадали про елементарні правила поведінки на воді. Особливу увагу було приділено темі вживання спиртних напоїв біля водойм, адже через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді. Окрему увагу було приділено висвітленню проблем дітей, яких дорослі у нетверезому стані залишають без нагляду.

Під час рейдів рятувальники вручили відпочивальникам листівки із застереженнями щодо нещасних випадків.