/, Новини/Звернення начальника Бориспільської районної військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті та примирення

2022-05-20T10:44:40+00:00 08 Травня 2022|

Щороку, 8 травня, Україна, разом з усім цивілізованим світом вшановує кожного, хто захищав планету від нацизму у роки Другої світової війни.

Друга світова війна залишила глибокі рани в історії кожної української родини. Після втрат, завданих цією жахливою війною, здавалося, що людство змінилося назавжди і засвоїло ціну, яку доводиться платити за такі помилки.

На жаль, сьогодні Україна змушена відбивати удари росії та її невігластво, яке вкорінилися задовго до початку сьогоднішньої війни.

Безмежна вдячність та шана ветеранам Другої світової війни та світла пам’ять загиблим, хто протистояв нацизму! Вічна пам’ять усім загиблим під час Другої світової війни!

Нехай героїчне минуле наших предків, дає силу новому поколінню українських захисників!

Слава Україні! Героям Слава!