/, Новини/Розширена нарада під головуванням начальника районної військової адмінстації Руслана Дяченка

2022-07-12T17:41:46+00:00 12 Липня 2022|

12 липня 2022 року під керівництвом начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана ДЯЧЕНКА за участі першого заступника голови адмінстрації Галини САВЧУК, заступника голови адмінстрації Андрія СИНЯКОВА відбулася розширена нарада з головами територіальних громад, керівниками установ і підприємств району.

Під час наради було розглянуто низку актуальних питань, зокрема:

• про підготовку закладів освіти Бориспільського району до навчального року 2022/2023 та стан захисних споруд освітніх закладів;

• про оздоровлення та відпочинок дітей у 2022 році;

• стан підготовки господарського комплексу та об`єктів соціально-культурного призначення Бориспільського району до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 рр.;

• про прооведення масових заходів на території району;

• про вимоги організації сільськогосподарських ярмаркових заходів в частині дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів;

• про внесені зміни у законодавстві, що стосується сфери зайнятості населення під час воєнного стану та інші питання соціально-економічного харктеру.

В ході наради також заслухали доповіді про поточний стан справ – начальника Бориспільського районного управління поліції Тараса КРАВЧУКА , начальника Бориспільського відділу ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Дениса ІВАНОВА, керівників філій Київського обласного центру зайнятості Світлану ЮРЧЕНКО (м. Бориспіль), Любов КРАСОВУ (м. Переяслав), Оксану РИБАК (м. Яготин).

Також, до керівництва району та голів територіальних громад у режимі онлайн звернулась уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька. Альона Михайлівна акцентувала увагу на необхдності створення консультативних центрів для надання безоплатної правової та соціальної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

За підсумками наради було прийнято відповідні рішення та дані доручення.