Шановні громадяни!

Бориспільська районна державна адміністрація інформує про проведення
щор
ічного публічного звіту голови Бориспільської районної державної адміністрації за 2017 рік на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

про проведення щорічного публічного звіту
голови Бориспільської районної державної адміністрації

З метою інформування громадськості про підсумки діяльності райдержадміністрації для забезпечення прозорості й відкритості, відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу», Бориспільська райдержадміністрація повідомляє, що 9 лютого 2018 року о 14 годині у актовій залі райдержадміністрації (м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, буд.74, ІІІ поверх), відбудеться щорічний публічний звіт голови Бориспільської районної державної адміністрації Туренка Олександра Валентиновича про підсумки діяльності Бориспільської районної державної адміністрації за 2017 рік

На публічний звіт запрошуються: керівники підприємств, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експерти відповідних галузей.

Орієнтовна тривалість звіту – 30 хвилин.
Виступи, запитання, зауваження присутніх - по 5 хвилин.
Загальний час проведення звіту  60 хвилин.

Відповідальний структурний підрозділ райдержадміністрації за організацію проведення звіту: відділ організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бориспільської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа:
Начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бориспільської районної державної адміністрації
Тур Ірина Едуардівна (тел. (04595) 5-54-56, адреса: м.Бориспіль, вул. Київський Шлях, буд. 74 каб.35 ).

У зв’язку з тимчасовими технічними роботами інформація про діяльність адміністрації висвітлюється на офіційній сторінці
«Бориспільська районна державна адміністрація Київської області»
в соціальній мережі Facebook

Шановні громадяни! Бориспільська районна державна адміністрація повідомляє, що з 28 листопада 2017 року на офіційному веб-сайті РДА розпочинаються технічні роботи. У зв’язку з цим інформація про діяльність райдержадміністрації буде розміщуватися в соціальній мережі Facebook на сторінці «Бориспільська районна державна адміністрація Київської області».

28 листопада 2017 року в м. Києві відбудеться публічна дискусія «Регіональна стратегія розвитку МСП Київської області: від намірів до конкретних дій».

У суботу, 25 листопада 2017 року, на Бориспільщині пройшли загальнорайонні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Виступ Президента України Петра Порошенка під час вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Шановні громадяни! Запрошуємо долучитися до районних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, що відбудуться 25 листопада.

22 листопада відбувся семінар-практикум «Готовність керівника закладу загальної середньої освіти до змін в контексті створення Нової української школи».

Інформація Бориспільського міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України в м.Києві та Київській області.

9 грудня 2017 року Національним агентством з питань запобігання корупції планується проведення онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!».

У середу, 22 листопада, спортсмени Бориспільського району нагороджені за високі досягнення в галузі спорту.

Дочірні категорії